Jump to content


Photo

Curățați URL-uri destul de - elimina id de link-uri PrestaShop modul

addon plugin

  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1 vekia

vekia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10166 posts

Posted 03 November 2015 - 08:39 AM

Curățați URL-uri destul de - elimina id de link-uri

Acest lucru este Modulul PrestaShop valoros, care se bazează URL-uri prietenoase în magazinul online bazat pe motorul PrestaShop. Valoarea SEO de link-uri prietenoase fără număr de identificare este foarte valoroasă. Merită de a construi link-uri fără id cauza mai bune Topul în rezultatele motorului de căutare. Modulul este cu mândrie dezvoltat de VEKIA - PrestaShop oficial forumuri moderator.

 

pretty-urls-pro-big-cover.png

 

mai multe despre adresele URL curate informatii modulul puteți găsi pe site-ul oficial modul

Curățați URL-uri destul de - elimina id de link-uri

 

 

trusted-addon.png


free tutorials, free templates, free addons, prestashop modules MndfRK4.png  lpHMrZ5.png  gtKHYO7.png  google-48.png


looking for the best presta addons with outstanding support? check this: PrestaShop Modules

#2 vekia

vekia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10166 posts

Posted 03 December 2015 - 03:35 PM

Noua versiune a lansat!
- Stabilește la schimbări lingvistice Adaugata pentru categorii si subcategorii

free tutorials, free templates, free addons, prestashop modules MndfRK4.png  lpHMrZ5.png  gtKHYO7.png  google-48.png


#3 vekia

vekia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10166 posts

Posted 15 December 2015 - 08:39 AM

noua versiune a modulului este gata de utilizare!
- A adăugat stabilește majore legate adreselor URL procesul de generare pentru:
opțiune activată pentru a genera URL-uri destul de pentru anumite tipuri de pagini
opțiune dezactivată pentru a genera URL-uri destul de pentru anumite tipuri de pagini

free tutorials, free templates, free addons, prestashop modules MndfRK4.png  lpHMrZ5.png  gtKHYO7.png  google-48.png


#4 vekia

vekia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10166 posts

Posted 04 March 2016 - 11:06 AM

Noua versiune a Purls este gata de utilizare
- Îmbunătățiri adăugate legate de PHP ANUNȚURILE, acestea nu vor mai apare în jurnalul php

free tutorials, free templates, free addons, prestashop modules MndfRK4.png  lpHMrZ5.png  gtKHYO7.png  google-48.png


#5 vekia

vekia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10166 posts

Posted 13 April 2016 - 12:26 PM

Destul de curat modul actualizat url-uri! remedieri adăugate legate de rescrierea URL-ul pentru produse și categorii. Înainte de a, pe unele medii gazdă, în cazul în care produsul sau numele categoriei conținea o anumită gamă de numere, cum ar fi:
- 2005-2010-toyota
- 2012-2016-audi
- 90-95-suzuki
Modulul dat nastere "pagina nu a fost găsit" în loc de produs / categorie de pagini. Acum, problema este cu siguranta rezolvata. Detalii în changelog

free tutorials, free templates, free addons, prestashop modules MndfRK4.png  lpHMrZ5.png  gtKHYO7.png  google-48.png


#6 vekia

vekia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10166 posts

Posted 28 April 2016 - 09:36 AM

Noua versiune a modulului (1.8.5) conține remedieri legate de url-uri rewritting la:
- pagini Producatori
- furnizori de pagini
 
înainte, în cazul în care producătorul sau furnizorul nume conținea caractere speciale (non alfanumerice) - PrestaShop a dat naștere unei erori 404.
problema este rezolvată acum și PrestaShop afișează aceste pagini în mod corespunzător

free tutorials, free templates, free addons, prestashop modules MndfRK4.png  lpHMrZ5.png  gtKHYO7.png  google-48.png


#7 vekia

vekia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10166 posts

Posted 31 May 2016 - 10:11 AM

Noua versiune a modulului este gata pentru a descărca
- Este primul un singur modul, care funcționează cu melcii duplicat!
- Poti avea acum aceleasi nume de categorie în diferite niveluri în categorii copac
 
de exemplu:
- / Om / t-shirt /
- / Femeie / t-shirt /
- / Copil / t-shirt /
 
Modulul va analiza structura adresei URL și apoi - afișarea categorie corespunzătoare. Înainte de a fi fost imposibil și toate celelalte addons lucrează în acest fel de rău în acest moment :)

free tutorials, free templates, free addons, prestashop modules MndfRK4.png  lpHMrZ5.png  gtKHYO7.png  google-48.png


#8 vekia

vekia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10166 posts

Posted 05 July 2016 - 08:36 AM

Noua versiune a modulului este gata pentru a descărca
Lista de modificări pe care le puteți găsi mai jos:
- Îmbunătățiri ale modulului de cod adăugat
- Modul este codat cu standarde-2 acum în regiuni determinate
- Remedieri legate de paginile de produs adăugat link-uri cu număr de nume
- A adăugat fixat la apariția de avertizare PHP, care a apărut pe paginile de produse

free tutorials, free templates, free addons, prestashop modules MndfRK4.png  lpHMrZ5.png  gtKHYO7.png  google-48.png


#9 vekia

vekia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10166 posts

Posted 14 July 2016 - 10:30 AM

Noua versiune de URL-uri curate, fără ID-ul este gata!
actualizare recent lansat conține mai multe îmbunătățiri - în special legate de fluxul de lucru modul și coexistența cu alte module în mediul PrestaShop.
După acest plugin actualizare funcționează corect cu:
- smartblog
- leoblog

free tutorials, free templates, free addons, prestashop modules MndfRK4.png  lpHMrZ5.png  gtKHYO7.png  google-48.png


#10 vekia

vekia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10166 posts

Posted 19 August 2016 - 10:38 AM

Modul actualizate curat url-uri
- A adăugat fixat la apariția de notificări despre "neidentificate" id producător / furnizor id

free tutorials, free templates, free addons, prestashop modules MndfRK4.png  lpHMrZ5.png  gtKHYO7.png  google-48.png


#11 vekia

vekia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10166 posts

Posted 14 September 2016 - 12:18 PM

câteva zile în urmă am lansat doua noi versiuni ale modulului, aici puteți găsi intrările din Changelog:
- Codul rewrited de bază dispecer pentru a sprijini standardele-2 în regiuni determinate
- Producătorii și furnizorii nu au fost de lucru stabil, așa că am să îmbunătățească aceste pagini pentru a evita potențialele probleme / probleme

free tutorials, free templates, free addons, prestashop modules MndfRK4.png  lpHMrZ5.png  gtKHYO7.png  google-48.png


#12 vekia

vekia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10166 posts

Posted 10 April 2017 - 01:31 PM

versiune nouă a modulului este disponibil!
are mari îmbunătățiri legate de modulul fluxului de lucru în PrestaShop 1.7.x
aceasta este prima soluție complexă pentru noua versiune prestashop, care elimină ID-ul, de asemenea, de la paginile de produs! Mai mult decât atât atributele switcher la pagina de produs funcționează corect, chiar daca id-ul este eliminat :-) Această actualizare face ca acest addon plug primul care acceptă pe deplin PrestaShop :)

free tutorials, free templates, free addons, prestashop modules MndfRK4.png  lpHMrZ5.png  gtKHYO7.png  google-48.png


#13 vekia

vekia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10166 posts

Posted 05 August 2017 - 09:47 AM

Noua versiune a modulului este gata!
- de la versiunea 2.5.1, acest modul creează o redirecționare automată a adreselor URL vechi (url-uri cu ID) către url-uri noi (adrese URL fără identificare)

free tutorials, free templates, free addons, prestashop modules MndfRK4.png  lpHMrZ5.png  gtKHYO7.png  google-48.png