Jump to content


Photo

plata prin telefon

Modul pentru PrestaShop

  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 vekia

vekia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10166 posts

Posted 29 April 2016 - 11:12 PM

betaling med telefon

 

Acesta este modul de plată pentru PrestaShop care vă permite să adăugați "plătiți prin telefon" metoda de plată.
Clienții care vor trebui să vă apela pentru a procesa plata. felul său de plată este foarte popular și îl puteți folosi într-un diverse moduri. De exemplu, puteți utiliza pentru a procesa plata prin card de credit prin telefon. Clientul va trebui să te sun și să furnizați detalii cu privire la card de credit (numărul de card, codul CVC). Apoi, va fi capabil să încarce cc în terminalul de plată magazin de vânzare cu amănuntul. Desigur și alte moduri depinde de nevoile dumneavoastra.

 

 

 

paybyphone-prestashop-big-cover.png

 

pay-by-phone-7.png

 

mai multe informatii despre modul gasiti aici:

betaling med telefon


free tutorials, free templates, free addons, prestashop modules MndfRK4.png  lpHMrZ5.png  gtKHYO7.png  google-48.png


looking for the best presta addons with outstanding support? check this: PrestaShop Modules

#2 vekia

vekia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10166 posts

Posted 13 May 2016 - 08:38 AM

plata cheltuielilor de către modulul de telefon pentru PrestaShop actualizat
conține câteva îmbunătățiri acum:
Îmbunătățirile legate de modul sistem actualizări.
Acum puteți activa / dezactiva notificări automate actualizări,
Verificați actualizările disponibile în mod direct de pe pagina de configurare a modulului.
Am adăugat traducerile pierdute

free tutorials, free templates, free addons, prestashop modules MndfRK4.png  lpHMrZ5.png  gtKHYO7.png  google-48.png


#3 vekia

vekia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10166 posts

Posted 12 July 2016 - 10:21 AM

PrestaShop plată modulul cu plată prin telefon actualizat!
Versiunea 1.3.3 conține corecții minore legate de aspectul de avertizare:
despre care nu este definit un număr de telefon: "numărul de telefon este necesar să se utilizeze modulul". Nu mai enerva comercianți :-)

free tutorials, free templates, free addons, prestashop modules MndfRK4.png  lpHMrZ5.png  gtKHYO7.png  google-48.png


#4 vekia

vekia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10166 posts

Posted 23 November 2016 - 12:44 PM

Noua versiune a modulului este disponibil
a adăugat remedieri la modul nume de director, anterior a generat probleme (nu sunt vizibile în back office după încărcarea plugin-ului)

free tutorials, free templates, free addons, prestashop modules MndfRK4.png  lpHMrZ5.png  gtKHYO7.png  google-48.png


#5 vekia

vekia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10166 posts

Posted 13 November 2017 - 09:49 AM

noua versiune a modulului este gata
- în cele din urmă sprijină prestashop 1.7

free tutorials, free templates, free addons, prestashop modules MndfRK4.png  lpHMrZ5.png  gtKHYO7.png  google-48.png