Jump to content


Photo

receptiv notificare cutie Popup pentru PrestaShop


  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#1 vekia

vekia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10166 posts

Posted 09 November 2015 - 10:05 AM

receptiv notificare cutie Popup pentru PrestaShop


Acest modul PrestaShop vă permite să creați o notificare pop-up special pentru invitatii dumneavoastra magazin.
Puteți afișa pop-up pentru clienții noi, iar apoi - după un timp reafișa pop-up din nou pentru ei, cu conținut total diferit (puteti defini timpul).

 

popuppro-prestashop-big-cover.png

 

 

 

 

 

 

 

mai multe informatii despre acest modal modul fereastră pop-up puteți citi aici:

receptiv notificare cutie Popup pentru PrestaShop


free tutorials, free templates, free addons, prestashop modules MndfRK4.png  lpHMrZ5.png  gtKHYO7.png  google-48.png


looking for the best presta addons with outstanding support? check this: PrestaShop Modules

#2 vekia

vekia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10166 posts

Posted 17 December 2015 - 09:09 AM

mare tutorial și Ghidul video
Verificați modul în care puteți crea dimensiuni răspunde graficul in magazinul dumneavoastra cu thisModule!

free tutorials, free templates, free addons, prestashop modules MndfRK4.png  lpHMrZ5.png  gtKHYO7.png  google-48.png


#3 vekia

vekia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10166 posts

Posted 06 January 2016 - 12:57 PM

Noul mare tutorial legate de acest modul
verifica modul în care puteți adăuga răspunde Facebook modal likebox fereastră pentru a magazin online!

free tutorials, free templates, free addons, prestashop modules MndfRK4.png  lpHMrZ5.png  gtKHYO7.png  google-48.png


#4 vekia

vekia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10166 posts

Posted 11 January 2016 - 10:22 AM

Am lansat noua versiune a PrestaShop popup pro modul
noua versiune conține caracteristică să ruleze popup "la ieșire" - atunci când cineva va încerca să închidă pagina magazin

free tutorials, free templates, free addons, prestashop modules MndfRK4.png  lpHMrZ5.png  gtKHYO7.png  google-48.png


#5 vekia

vekia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10166 posts

Posted 20 January 2016 - 11:50 AM

noua versiune este gata pentru a descărca!
- Fișiere legate de pop-up blocuri proces "update". Acum actualiza salvat "la ieșire" facilitate în mod corespunzător

free tutorials, free templates, free addons, prestashop modules MndfRK4.png  lpHMrZ5.png  gtKHYO7.png  google-48.png


#6 vekia

vekia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10166 posts

Posted 24 February 2016 - 12:34 PM

Noua versiune a modulului este gata
- Îmbunătățirea numit "ascunde pe aproape", a adăugat. Această caracteristică permite de a închide popup numai cu buton special pentru ao închide (puteți defini buton proprie).
- Pop-up va fi închis numai dacă cineva va lovi acest buton. clienții care nu se închide pop-up cu acest buton va vedea pop-up tot timpul

free tutorials, free templates, free addons, prestashop modules MndfRK4.png  lpHMrZ5.png  gtKHYO7.png  google-48.png


#7 vekia

vekia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10166 posts

Posted 07 April 2016 - 11:15 AM

Noua versiune a modulului este disponibil
- A adăugat caracteristică pentru a pop-up de afișare numai pentru utilizatorii care au dont orice comanda in magazinul dumneavoastra
- Ca urmare a modificărilor în baza de date, această versiune a modulului necesită reinstalării

free tutorials, free templates, free addons, prestashop modules MndfRK4.png  lpHMrZ5.png  gtKHYO7.png  google-48.png


#8 vekia

vekia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10166 posts

Posted 18 April 2016 - 09:51 AM

Noua versiune a modulului este gata!
- Caracteristici pentru a defini animații pop-up adăugate
 
Efecte disponibile:
- Puteți selecta slide / slide-out
- Puteți selecta fade / fade out
 
 
și cel mai important: Modulul suporta prestashop 1.7

free tutorials, free templates, free addons, prestashop modules MndfRK4.png  lpHMrZ5.png  gtKHYO7.png  google-48.png


#9 vekia

vekia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10166 posts

Posted 12 May 2016 - 08:06 AM

Noua versiune a modulului pop-up exista disponible!
Modulul conține mai multe îmbunătățiri și un bug fix.
- Un pop-up de ieșire nu apare în timp ce cineva vrea să derulați pagina (înainte de modulul pop-up a dat naștere)
- Adăugarea unui nou sistem mai bun actualizări de verificare a
- Puteți activa / dezactiva notificările actualizări automate
- Puteți verifica pentru actualizări direct de la modulul de configurare pagina

free tutorials, free templates, free addons, prestashop modules MndfRK4.png  lpHMrZ5.png  gtKHYO7.png  google-48.png


#10 vekia

vekia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10166 posts

Posted 23 May 2016 - 10:27 AM

versiune nouă a pop-up modul pro este gata
a adăugat facilitate numită "ascundere automată"
această opțiune permite să se ascundă pop-up automat după un anumit timp (puteți defini timp în secunde)
 
casetă de prezentare de caracteristică:

free tutorials, free templates, free addons, prestashop modules MndfRK4.png  lpHMrZ5.png  gtKHYO7.png  google-48.png


#11 vekia

vekia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10166 posts

Posted 10 June 2016 - 10:17 AM

Modul pop-up receptiv pentru PrestaShop actualizat! versiune nouă conține mai multe caracteristici noi! Acum puteți crea pop-up pentru:
- Pagina comanda - pas: coș
- Pagina ordine - pas: adresă
- Pagina comandă - pas: transport maritim
- Pagina comandă - pas: plata
în plus față de acest lucru - este posibil să se definească pop-up, care va apărea în timpul orelor selectate. Noua versiune a modulului necesită reinstalarii (nu vă faceți griji, nu vei pierde popup-uri create înainte)

free tutorials, free templates, free addons, prestashop modules MndfRK4.png  lpHMrZ5.png  gtKHYO7.png  google-48.png


#12 vekia

vekia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10166 posts

Posted 01 August 2016 - 05:32 PM

verifica acest tutorial în cazul în care am explica modul în care să se integreze formularul de înscriere MailChimp cu modul pop-up


free tutorials, free templates, free addons, prestashop modules MndfRK4.png  lpHMrZ5.png  gtKHYO7.png  google-48.png


#13 vekia

vekia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10166 posts

Posted 04 August 2016 - 09:53 AM

versiune nouă a acestui modul pop-up receptiv pentru PrestaShop este availalbe pentru a descărca
- Îmbunătățirea aspectului adăugat referitoare la modulul de configurare în pagina ps 1.7
- A adăugat traducerile pierdute (în limba germană în special)

free tutorials, free templates, free addons, prestashop modules MndfRK4.png  lpHMrZ5.png  gtKHYO7.png  google-48.png


#14 vekia

vekia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10166 posts

Posted 22 August 2016 - 11:53 AM

versiune nouă a acestui plug-in pop-up receptiv este gata
- Modul suporta pe deplin php 7.0 acum

free tutorials, free templates, free addons, prestashop modules MndfRK4.png  lpHMrZ5.png  gtKHYO7.png  google-48.png


#15 vekia

vekia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10166 posts

Posted 30 September 2016 - 02:18 PM

Noua actualizare mare de plugin!
 
Lista modificărilor de mai jos:
- O nouă caracteristică adăugată pentru a afișa popup-uri pentru utilizatorii din numai țările selectate
- Îmbunătățiri ale modulului de configurare a paginii adăugate (referitoare la aspectul / aspect)
- Fixat la switchet cod / editor adăugat, funcționează în mod corespunzător acum
- O nouă versiune a plugin-ului necesită reinstalarea modulului și browser-ul cache-ul clar (pentru magazin back office numai datorită noilor stiluri css)
- A adăugat script-uri mai bune pentru a sprijini editor de text îmbogățit

popup-for-guests-from-selected-countries


free tutorials, free templates, free addons, prestashop modules MndfRK4.png  lpHMrZ5.png  gtKHYO7.png  google-48.png


#16 vekia

vekia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10166 posts

Posted 21 October 2016 - 10:12 AM

versiune nouă a pop-up modul pro este gata,
- remedieri adăugate legate de 1.4.x PrestaShop vechi
- A adăugat recent caracteristică pentru a restricționa apariția pop-up pentru țările selectate generat înapoi eroare de birou (în 1.4.x ps vechi)
- Acum problema este rezolvată

free tutorials, free templates, free addons, prestashop modules MndfRK4.png  lpHMrZ5.png  gtKHYO7.png  google-48.png


#17 vekia

vekia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10166 posts

Posted 27 January 2017 - 03:03 PM

versiune nouă a pro pop-up este disponibil pentru a descărca!
- A adăugat nouă caracteristică pentru a afișa pop-up numai dacă vizitatorii naviga pe pagina în limba selectată
- O nouă versiune necesită reinstalarii (nu vă faceți griji, nu va pierde popup-uri create anterior)

free tutorials, free templates, free addons, prestashop modules MndfRK4.png  lpHMrZ5.png  gtKHYO7.png  google-48.png


#18 vekia

vekia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10166 posts

Posted 21 February 2017 - 11:25 AM

versiune nouă a pop-up modulului Pro este disponibil pentru descărcare
- A adăugat caracteristica la colțuri rotunjite de fereastra pop-up
- A adăugat posibilitatea de a utiliza două tipuri de editor: modul intern editor de text bogat, editor prestashop (dacă folosiți modulul ca și tinymcepro îl puteți utiliza în pro pop-up prea)
- A adăugat remedieri legate de actualizare recente browser-ul, acum "la ieșire" funcționează în mod corespunzător
- A adăugat "modul de testare" la "la ieșire" caracteristică
- Îmbunătățiri legate adăugat de reproducere popup-uri, acum funcționează în mod corespunzător, chiar dacă are mai multe popup-uri pentru a afișa

free tutorials, free templates, free addons, prestashop modules MndfRK4.png  lpHMrZ5.png  gtKHYO7.png  google-48.png


#19 vekia

vekia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10166 posts

Posted 13 June 2017 - 01:54 PM

Noua versiune a modulului pop pop!
- de la v3.4.5 are caracteristica de duplicare popup
- a schimbat modul în care modul creează și editează ferestre pop-up

free tutorials, free templates, free addons, prestashop modules MndfRK4.png  lpHMrZ5.png  gtKHYO7.png  google-48.png


#20 vekia

vekia

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 10166 posts

Posted 31 July 2017 - 01:46 PM

Modul oppdatert!
lagt forbedring knyttet til sletteprosessen popups, nå må du bekrefte slettingen, bare i tilfelle....

free tutorials, free templates, free addons, prestashop modules MndfRK4.png  lpHMrZ5.png  gtKHYO7.png  google-48.png